Back

KURUCUMUZDAN

Kurucu Bekir GÜMÜŞSOY

2009 yılından beri ülkeme biyoloji öğretmeni ve eğitim koçu olarak hizmet vermekteyim.

Çağdaş eğitim anlayışımızla ÖFB Özel Fen Bilimleri Eğitim Kurumları olarak ”daha iyisini isteyenlere” sloganımızla eğitim- öğretimde akademik , sanatsal ve sportif başarılarda öğrencilerimizin daha fazlasını istemesi, gayret etmesini sağlamayı ve bu anlamda öğrencilerimize elimizden gelen tüm desteklerimizi vermeye hazırız.

Değişen ve gelişen eğitim sistemi son yıllarda bazı değişimleri zorunlu kılmıştır. Bu değişikliğin ana felsefesi ezbere dayalı sistemin yerine anlamaya dayalı sistem olmuştur. Üniversiteye giriş sınavı ve liselere giriş sınavlarındaki değişiklikler biz öğretmenlerde de büyük değişikliğe neden olmuştur. Bu değişim ve yenilikler okullarımızdaki öğretim sürecine tam olarak yerleştiği zaman şüphesiz öğrenci motivasyonu ve başarısı da artacaktır. Bizler üzerimize düşen vazifelerin en büyüklerinden biri olan bilgiyi somutlaştırarak daha anlaşılır, daha eğlenceli, daha pratik olmasını sağlayarak bunu derslerimizde veya yayınlarımızda uygulama gayreti içerisindeyiz.

Ulu önder Atatürk’ün dediği gibi: “Bizleri muasır medeniyetler seviyesine taşıyacak temel unsur eğitimdir.” sözünden yola çıkarak ülkemiz ve milletimiz için gece gündüz ekibimizle çalışarak sizleri anlayarak beklentilerinize, hedeflerinize ulaştırma gayreti içerisindeyiz.

Kurucumuz Biyoloji Öğretmeni – Eğitim Koçu Bekir Gümüşsoy

BASIN

Doğru Tercih’te Sadık Gültekin, konuğu ÖFB Özel Fen Bilimleri Kurucusu Bekir Gümüşsoy ile LGS’ye girecek adayların nelere dikkat etmeleri gerektiğini ve kalan süreci nasıl geçirmeleri gerektiğini değerlendirdi.

WhatsApp WhatsApp Mesaj Gönder